יהויכין פרידלנדר | תיאטרון החאן


רכישה מהירה אזור אישי למנויים

יהויכין פרידלנדר

ארז שפריר, רוב הזמן שחקן החאן, ביים היטב את שני עמיתיו ללהקה, כרמית מסילתי-קפלן ולירון ברנס, שממצים שניהם עד תום כל משפט, תנועה ומצב, ומצליחים לעצב דמויות אמיתיות שמצחיקות (בנבדל מקריקטורות מגזימות או נלעגות) וכובשות בגרסה הזו לטנגו הזוגיות, שכל מי שחווה זוגיות בחייו יודע כמה קשה לצלוח אותו מבלי לדרוך מדי פעם זה על רגלו של זה.
(מתוך ביקורת הצגה “הדלת ממול”, אורית הראל, מאקו)


צחוק ודמע – הצחוק מההצגה והדמע מהחיים של מולייר שתמו על הבמה, אלה מרכיביו המוצלחים של תמהיל “החולה המדומה”. ושאפו למשחק הווירטואוזי של ארז שפריר כארגאן.
(מתוך ביקורת הצגה “החולה המדומה”, עליס בליטנטל, וואלה!)

גלריה

בוגר הסטודיו למשחק בהנהלת ניסן נתיב.

השתתף בהצגות: בתיאטרון הקאמרי – עלובי החיים, עוץ לי גוץ לי, המלך ואני, החלילן מהמלין, שלוש אחיות, החולה המדומה, נכנע ומנוצח, שירה, אבודים ביונקרס ועוד. בתיאטרון בית ליסין – כולם היו בני חוץ מנעמי. בתיאטרון העממי – המחזמר יוסף וכותונת הפסים. בתיאטרון חיפה- הכפיל, בית הקפה של ירח אוגוסט, המיליונרית מנפולי ועוד.

בקולנוע השתתף בסרטים: הקרב על הוועד, ארץ חדשה, החתול במגפיים ועוד.

בטלוויזיה השתתף בסדרות: הלילה – ליאור שליין, לשון המראות, ארץ מולדת, מה שנקרא, זהו זה, החיים זה לא הכל, כל שבת שניה, המסודרים, סברי מרנן ועוד. עורך ומגיש תכנית היחיד על מורים ותלמידים, וניגונים ומעשיות בשיתוף שלישית אדלר.

בתיאטרון החאן: אהובת הדרקון , אושר , אותלו , אסתרליין יקירתי , אשליה , בידרמן והמציתים , החיים הם חלום , הלילה השנים-עשר , המצליחים , הקיץ , הקמצן , הקסם הגדול , הקץ של העץ , חוקר פרטי , מלחמה על הבית , משחיז הסכינים הסיני , סוף משחק , עירם של האנשים הקטנים , תמונות מחיי הכפר

 jerusalem-muni-logoculture-sport-logokeren-logo
Designed by: Kinammon | Site by Kolisot