יוסי עיני | תיאטרון החאן


רכישה מהירה אזור אישי למנויים

יוסי עיני

ארז שפריר, רוב הזמן שחקן החאן, ביים היטב את שני עמיתיו ללהקה, כרמית מסילתי-קפלן ולירון ברנס, שממצים שניהם עד תום כל משפט, תנועה ומצב, ומצליחים לעצב דמויות אמיתיות שמצחיקות (בנבדל מקריקטורות מגזימות או נלעגות) וכובשות בגרסה הזו לטנגו הזוגיות, שכל מי שחווה זוגיות בחייו יודע כמה קשה לצלוח אותו מבלי לדרוך מדי פעם זה על רגלו של זה.
(מתוך ביקורת הצגה “הדלת ממול”, אורית הראל, מאקו)


צחוק ודמע – הצחוק מההצגה והדמע מהחיים של מולייר שתמו על הבמה, אלה מרכיביו המוצלחים של תמהיל “החולה המדומה”. ושאפו למשחק הווירטואוזי של ארז שפריר כארגאן.
(מתוך ביקורת הצגה “החולה המדומה”, עליס בליטנטל, וואלה!)

גלריה

בוגר בית הספר למשחק “בית צבי”, 1995 .

זכה במלגות ע”ש: ירון ירושלמי, עדה בן-נחום, קרן אמריקה ישראל.

השתתף בהצגות: בתיאטרון הבימה: מריוס, הברווזון המחזמר. ב”קבוצת הצעירים של תיאטרון הבימה” מנדראגולה, מילכוד 22 מופע אימפרוביזציה, מלחמת אחים. מעגל הגיר הקווקזי: עם הצגה זו הופיע בפסטיבל למחזות גרמניים, פראג. בפסטיבל חיפה להצגות ילדים: ילדיהעגלות, רימון בין לבבות. בטלוויזיה השתתף בהפקות: אנחנו לא כאלה, נוימן, גנרל שוורצפוט במדבר סהרה, עשרים פלוס, ספי, הדיפלומטים.

זוכה פרס התיאטרון הישראלי 2007 – שחקן בתפקיד משנה על תפקיד ‘יאגו’ בהצגה ‘אותלו’.

בתיאטרון החאן: אושר , אותלו , אשליה , בעלי המתוק ואשתי היקרה , גן הדובדבנים , דוחקי הקץ , החיים הם חלום , הנון של ראש העיר ירושלים , הקמצן , הקסם הגדול , חטא , מאכינל , מילה של אהבה , מלחמה על הבית

yosi

הצגות רצות של השחקן:


 jerusalem-muni-logoculture-sport-logokeren-logo
Designed by: Kinammon | Site by Kolisot