יעל טוקר | תיאטרון החאן


רכישה מהירה אזור אישי למנויים

יעל טוקר

ארז שפריר, רוב הזמן שחקן החאן, ביים היטב את שני עמיתיו ללהקה, כרמית מסילתי-קפלן ולירון ברנס, שממצים שניהם עד תום כל משפט, תנועה ומצב, ומצליחים לעצב דמויות אמיתיות שמצחיקות (בנבדל מקריקטורות מגזימות או נלעגות) וכובשות בגרסה הזו לטנגו הזוגיות, שכל מי שחווה זוגיות בחייו יודע כמה קשה לצלוח אותו מבלי לדרוך מדי פעם זה על רגלו של זה.
(מתוך ביקורת הצגה “הדלת ממול”, אורית הראל, מאקו)


צחוק ודמע – הצחוק מההצגה והדמע מהחיים של מולייר שתמו על הבמה, אלה מרכיביו המוצלחים של תמהיל “החולה המדומה”. ושאפו למשחק הווירטואוזי של ארז שפריר כארגאן.
(מתוך ביקורת הצגה “החולה המדומה”, עליס בליטנטל, וואלה!)

גלריה

בוגרת סמינר הקיבוצים (2007).

בוגרת ביה”ס התיכון לאומנויות “תלמה ילין”.

בין השנים 2009 ו-2013 שחקנית תיאטרון “גשר” שם שיחקה בהצגות: “שונאים סיפור אהבה”, “רומן בעבודה”, “דון ז’ואן”, “הארווי”, “פרימה דונה”, “וואסה” (הצגה ברוסית). בתום לימודיה התקבלה לתיאטרון “הבימה” שם שיחקה בהצגות: “המחלוקת” ,”דיבוקים” ו-“בת ים טיקוצ’ין” (2007-2009). בתיאטרון הערבי – עברי :  “המערב הפרוע” “, “קרקס קוראז'” (בתפקיד אמא  קוראז’) , “גריניץ”‘. בתיאטרון אורנה פורת:”הרפתקאה בקרקס”. בתיאטרון הארצי לנוער: “מזריץ'”. בתמונע: “לה מריפוסה”.

בקולנוע: “רווקה פלוס” – סרטו של דובר קוסאשווילי. בתפקיד הראשי (זהבה), עליו זכתה בפרס תא המבקרים בפסטיבל חיפה לשחקנית הטובה ביותר לשנת 2012.  “לילה ועוד לילה”. “פנסיון פראכט” (סרטה של תמר ירום).

בטלוויזיה:  “פלפלים צהובים”.

מלגות: זוכת שתי מלגות מטעם “קרן שרת” בשנים  2005-2004 ו-2005-2006. זוכת שתי מלגות הצטיינות מטעם ביה”ס לאומנויות הבמה- סמינר הקיבוצים (2006-2007). זוכת ציון לשבח על משחק בהצגת היחיד “נחמודת” בפסטיבל תיאטרונטו 2011.

 jerusalem-muni-logoculture-sport-logokeren-logo
Designed by: Kinammon | Site by Kolisot