אירוע שנתי לציון פתיחת העונה החדשה בתיאטרון החאן

תיאטרון החאן קיים אירוע שנתי לציון פתיחת עונת ההצגות החדשה: 2015-16

בצל האירועים הביטחוניים, מאות מוזמנים גדשו את חצר תיאטרון החאן לאירוע החגיגי לפתיחת עונת ההצגות החדשה.

לאירוע שהתקיים בחצר הקסומה של מתחם התיאטרון, הוזמנו חברי אגודת הידידים של החאן, יוצרים, מנהלי מוסדות תרבות ואורחים רבים נוספים, אשר נפגשו עם שחקני התיאטרון, היוצרים והעובדים לחגיגה משותפת.

האירוע נפתח בהקרנת סרט הסוקר את הצגות העונה החולפת והצגת העונה החדשה, נאומים וברכות של מנכ”ל התיאטרון דני וייס, יו”ר הועד המנהל עמוס אונגר והמנהל האמנותי מיכאל גורביץ’, וכן דברים שנשא עו”ד יוסי שרעבי, מנכ”ל משרד התרבות. מטבע הדברים התייחסו הדוברים גם למצב הבטחוני והדגישו את חשיבותו של תיאטרון החאן כמעוז של תרבות ושפיות בימים הסוערים העוברים עלינו לאחרונה.

ראש העיר ירושלים מר ניר ברקת, אשר נבצר ממנו להגיע לאירוע, העביר מכתב שביקש להקריא בשמו ובו הוא מברך על פתיחת העונה בתיאטרון ומדגיש את גאוות העיר ירושלים בהישגיו.

קהל המוזמנים התבשר גם במעמד חגיגי זה על האישורים שהתקבלו להקמתו של אולם חדש לתיאטרון, אשר יבנה לצד האולם הקיים, וכעת מתחילים בגיוס הכספים להקמתו.

בתום דברי הברכות התקיימה הופעה אינטימית ומיוחדת של המוסיקאי יוני רכטר, אחד היוצרים העובדים באופן קבוע עם תיאטרון החאן, שבשיאה הצטרפו אליו גם חברי להקת השחקנים של התיאטרון לשני שירים מתוך הצגות עבר – “חוקר פרטי” ו”מלחמה על הבית”, להן הלחין רכטר את המוזיקה.

רוצים גם אתם להיות ידידי התיאטרון?
לפרטים על אגודת הידידים ולהצטרפות לחצו כאן

לפניכם תמונות מהאירוע החגיגי וכן הסרטון שהוקרן במהלכו:

תיאטרון החאן פותח עונה חדשה