הביקורת משבחת את ההצגה ‘הדלת ממול’

“עשוי כהלכה, ומשוחק בחן… משעשע, ואפילו משאיר חומר למחשבה. ארז שפריר ביים את עמיתיו כשהוא מנצל היטב את כישוריו ככוריאוגרף. כרמית מסילתי-קפלן מגלמת אותה, ולירון ברנס אותו, ושניהם נראים נכון לתפקיד ומשרתים את הטקסט בנאמנות, כדי להפיק את הברקותיו… בהחלט מהנה” (מיכאל הנדלזלץ, הארץ)

“כשרון, מוכשרות ושוב כשרון גדול. כך ניתן בלא ספק להגדיר את ההצגה החדשה בתיאטרון החאן… שנון, מצחיק, איכותי ו.. אמיתי” (קובי פינקלר, ערוץ 7)

“דיאלוג שנון… בימוי מצויין של ארז שפריר, שעיצב יפה את שתי הדמויות… כרמית מסילתי-קפלן, מרתקת כפסיכולוגית… לירון ברנס מפליא לגלם את השכן כמאצ’ו סימפטי ופגיע. ההנאה מהבימוי והמשחק נבנית בסיוע הרב של לילי בן נחשון, שעיצבה את התפאורה… איתמר גרוס שכתב מוזיקה… רוני כהן עיצב תאורה תכליתית, ואלינור זילברמן עיצבה תלבושות מחמיאות. התרגום היה בהיר ומדויק” (צבי גורן, אתר הבמה)

“זכינו לחוש את הטעם של קומדיה משובחת מהי, הודות להפקת החאן, בתרגום הקולח של דניאלה ומנחם כרמי ולבימוי הנפלא רב הדקויות ועושר ההבעות של ארז שפריר את צמד השחקנים המרהיב, כרמל מסילתי-קפלן ולירון ברנס… הם כה טבעיים, הדיאלוגים כה חכמים ומתובלים כהלכה במשפטים קצרים וחודרים, שהזמן עובר ביעף, תוך צחוק המפרק מלב הצופה כל מתח ודאגה שהיו שם קודם בואו להצגה. ובל נתעלם מעושר תנועותיהם והבעותיהם, שהבימאי ארז שפריר ידע למסוך במשחקם של הצמד היפה והמוכשר.

עוד הצלחה בשרשרת ההצלחות התיאטרליות של החאן הירושלמי. ולקהל – תענוג רווי.” (עליס בליטנטל, קפה דה מרקר ואתר ניוז1)