מסיבת עיתונאים לחשיפת עונת 2015-16

ביום שני קיימנו מסיבת עיתונאים להצגת רפרטואר תיאטרון החאן לעונת 2015-16.

מסיבת העיתונאים התקיימה בהשתתפותם של דני וייס, מנכ”ל התיאטרון, מיכאל גורביץ’, המנהל האמנותי, והבמאים שיר גולדברג, עודד קוטלר וסיני פתר.

 

בין היתר, הודענו כי ב-8 ביוני תעלה על בימת החאן ההצגה “כנרת כנרת” מאת אלתרמן, בעריכתה של שחר פנקס ובבימויה של שיר גולדברג.

ההצגה תעלה בבכורה בפסטיבל ישראל 2015 ונשיא המדינה מר ראובן ריבלין יכבד בנוכחותו את ההצגה החגיגית לאגודת ידידי החאן.

כמו כן, חשפנו הצצה ראשונה אל מאחורי הקלעים של ההצגה. לצפייה בוידיאו שצולם במהלך החזרות להצגה לחצו כאן.

 

בהמשך העונה יעלה החאן את ההפקות הבאות: “המחיצה” מאת עינת יקיר בבימויו של עודד קוטלר, “אדם הוא אדם” מאת ברטולד ברכט בבימויו של סיני פתר, “עורבים” מאת אנרי בק בבימויו של עודד קוטלר, “פילוקטטס” מאת היינר מולר בבימויו של אבישי מילשטיין וכן ההצגה “שיר ישן רחוק” (שם זמני) קומדיה מאת ובבימויו של מיכאל גורביץ’.

 

לצד הביקוש למנוי באולם הבית בירושלים, הולך וגובר בשנים האחרונות הביקוש למנוי להצגות החאן בתל אביב. בשנה האחרונה, התיאטרון הציג על בסיס קבוע כל הצגה חדשה שעלתה באולם הבית, 3-4 פעמים גם בתל אביב, על פי רוב באולם בית ציוני אמריקה. נכון לעכשיו, לחאן כ-1,000 מנויים באזור תל אביב והמרכז. על מנת להיענות לביקוש הרב, ישקיע התיאטרון השנה מאמצים בכדי להגדיל את מספר ההצגות באזור המרכז, כך שכל הפקה חדשה המועלית בחאן בירושלים תעלה לפחות 4-5 פעמים עבור המנויים וקהל הצופים גם בתל אביב.

 

מאחלים לכם עונה מהנה!

 

לכתבות מהתקשורת:

הארץ

ידיעות אחרונות

ישראל היום

עכבר העיר

mako

מעריב

ערוץ 7

אתר הבמה

רשת ב’

גל”צ