נוער שוחר תיאטרון החאן – אנחו מתרחבים ומחכים גם לכם

נוער שוחר תיאטרון

שלום רב

כשהייתי נער פעל בתל אביב תיאטרון “אהל”, שבשנותיו האחרונות העלה על בימתו כמה מן ההצגות המעניינות ביותר שהציג התיאטרון הישראלי בשנות השישים. נתמזל מזלי והתאפשר לי להסתובב מאחורי הקלעים, לצפות בחזרות ובהצגות. חוויה זו חרוטה בי כאחת המשמעותיות בחיי, וכאחת מן החוויות שעיצבו את עולמי התיאטרלי והאמנותי.

מחוויה זו נולד הרעיון הבא: תיאטרון החאן מבקש להזמין נערות ונערים הרואים את עתידם באחד מתחומי התיאטרון להצטרף לקבוצה שעניינה “אחרי הקלעים” של עבודת התיאטרון. המטרה היא לקרב את בני הנוער לעבודה היצירתית והמעשית של התיאטרון ולחוות תהליכי יצירה, חשיבה ועשייה בתחומים השונים של אמנות התיאטרון.

 

בתוכנית 8 – 10 מפגשים עם יוצרים הפועלים בתיאטרון. לפני כל הצגה יקבלו חברי הקבוצה את המחזה. חברי הקבוצה יוזמנו לחזרות הנערכות בתיאטרון ויוכלו לצפות בעבודה מעשית על מחזה. במהלך החזרות ייפגשו חברי בקבוצה עם יוצרי ההצגה וכך במהלך השנה תכיר קבוצת שוחרי החאן את היוצרים המרכזיים מתחומי העשייה של התיאטרון: המנהל האמנותי, המנכ”ל, הבימאים, השחקנים, התאורנים והתפאורנים, ויוכלו לשמוע ולהבין מקרוב מחשבות ושיקולים שמאחורי הקלעים.

 

כמו כן יקבל כל משתתף כרטיס כניסה אישי לכל הצגות תיאטרון החאן בירושלים, בכל ערב וללא הגבלה, על בסיס מקום פנוי.

 

ואנחנו משאירים מקום גם להפתעות במהלך העונה…

 

בברכה,

מיכאל גורביץ’

מנהל אמנותי

 

 

התוכנית תימשך כשנה.

התכנית מיועדת לתלמידי ט’ – י”ב

מחיר למשתתף: 600 ש”ח.

מספר המקומות בקבוצה מוגבל.

 

המעוניינים יוזמנו לראיון אישי

ניתן לפנות במייל [email protected]

או בטלפון, פולי: 02-6303606, אירית: 02-6726792