האדרת | תיאטרון החאן


רכישה מהירה אזור אישי למנויים

האדרת

מצאתי עצמי מרותקת, תוך שאני מתפעמת מיכולתם של השחקנים, ובייחוד השחקן הראשי יואב היימן, שהרס אותי לגמרי. ממש כך. רציתי לקום ולחבק אותו בזמן ההצגה, פשוט משום שהעביר את הדמות בקיצוניות עד כדי איבוד השפיות… לצוות השחקנים הנפלא הצטרף בהצגה זאת השחקן והקומיקאי דוד קיגלר, שמביא מצד אחד חיוך והומור, ומצד שני מרתק ביכולת המימיקה שלו עד כדי היפנוזה. מלבד ההתרחשות על הבמה, יש לשבח את פולינה אדמוב על התלבושות המקסימות, שוב, יוצאות דופן, וכל כך יפות ומלאות יצירתיות, יוצרות לשחקנים מסגרת ונוכחות… יצירתיות היא שם המשחק. האנרגיות עפות בקצב על הבמה, ונוצרת הופעה מוצלחת מאד של צוות השחקנים. הצגה שהשאירה בי רושם עז לזמן לא קצר.
(סיגל קליין, עכבר העיר)


עוד דוגמה לחשיבותו של החאן הירושלמי… שמחזיר את התיאטרון לאיזה רגע גולמי של משחק. בצניעות, עם הרבה מחשבה, ובמקרה זה גם עם תנועה נפלאה על הבמה.
(טל לוין, עכבר העיר)


מחזה חשוב וביצוע מרשים – והעיקר זהו תיאטרון שאינו מוצג על פי קלישאות ומוסכמות, אלא משהו מקורי, מעניין בזכות עצמו. יואב היימן בתפקיד אקאקי עיצב דמות מרשימה ואמינה. גם לכול השאר מגיע צל”ש. בקיצור – מחזה חשוב וביצוע מרשים – והעיקר זהו תיאטרון שאינו מוצג על פי קלישאות ומוסכמות, אלא משהו מקורי, מעניין בזכות עצמו.
(בן עמי פיינגולד, מקור ראשון)


שפה בימתית ייחודית, מעוררת הערכה, שמצליחה ליצור מציאות באמצעות שימוש רב דמיון והמצאה באביזרים. הכל ביחד יצר יופי צנוע ומיוחד במינו… הצגה מרשימה.
(מיכאל הנדלזלץ, הארץ)


הפקה מרהיבה ביופיה… חמישה שחקנים מצוינים ובראשם יואב היימן המרשים.
(צבי גורן, הבמה)

גלריה

מאת ניקולאי גוגול

בוקר אחד בסנט פטרבורג מגלה הפקיד אקאקי אקאקייביץ בשמאצ’קין חור באדרתו. הוא מחליט לפנות אל החייט פטרוביץ המציע לו לתפור אדרת חדשה. לאחר התלבטות רבה, הוא מסכים, למרות שאין ברשותו את סכום הכסף הדרוש. מענק שמן אותו הוא מקבל מהלשכה בה הוא עובד מאפשר לו לבסוף לשלם עבור האדרת. כשמגיע סוף סוף החייט עם האדרת החדשה, הוא אינו מצליח לכבוש את התרגשותו ופורץ בבכי. העובדים בלשכתו מבחינים בהתרגשותו ומזמינים אותו למסיבה חגיגית לכבוד האדרת, וכשהוא בדרכו אל המסיבה הוא כמו חווה לראשונה את המולת הרחוב השוקק. במסיבה הוא נותר בצד. בדרכו חזרה הביתה הוא נתקל בצמד שודדים, הגונבים ממנו את האדרת. ללא הועיל הוא מתרוצץ מפקיד משטרה למשנהו בניסיון להשיב לעצמו את האדרת אך זוכה ליחס נוקשה ולנזיפות. מושפל וחולה הוא חוזר אל דירתו ומת.

משך ההצגה: כשעה ו-20 דקות (ללא הפסקה)

תכניה דיגיטלית

עיבוד למחזה: שחר פנקס
בימוי: שיר גולדברג
תפאורה: שני טור
תלבושות: פולינה אדמוב
מוסיקה: דניאל סלומון
כוריאוגרפיה: שרון גל-אמיר
תאורה: רוני כהן
פיסול: אמירה פנקס
הדרכה קולית: דוקי עצמון
שפה ודיבור: אסי אשד

לרכישת כרטיסים בחרו תאריך

לא ידועים עתה מועדי הצגות נוספים. אנא בדקו שוב בעתיד.

 jerusalem-muni-logoculture-sport-logokeren-logo
Designed by: Kinammon | Site by Kolisot