אהובת הדרקון | תיאטרון החאן

2017

2016

1970

המאה-19

תקופת תיאטרון החובבים

טקס הפתיחהרכישה מהירה אזור אישי למנויים

אהובת הדרקון

Video

תמונות נוספות

מאת מיכאל גורביץ'

שנת 2008

יצירה חדשה של להקת התיאטרון.

אדם מן הקהל מוזמן לעלות לבמה. השחקנים מבקשים לשחק את חייו. הוא מופתע, הוא משועשע, אבל הוא טוען שזהו איננו הספור האמיתי. השחקנים מתעקשים ומעלים תמונה אחר תמונה. בהדרגה נחשפת האמת.

בדרך זו נוצרו בעבר ההצגות: "צל חולף", "מילה של אהבה", "חיל פרשים אנו", "אושר" ו"המצליחים".
תכניה דיגיטלית
משתתפים: ארז שפריר, אריה צ’רנר, איתי זבולון, ניר רון, עירית פשטן, שרון שטרק,  כרמית מסילתי קפלן, שמרית לוסטיג, ויטלי פרידלנד, יהויכין פרידלנדר, יואב היימן

בימוי: מיכאל גורביץ’
תפאורה: סבטלנה ברגר
תלבושות: יהודית אהרון
תאורה: רוני כהן
מוסיקה: יוני רכטר, דניאל רן

Video
מתוך הביקורות
"האהבה מנצחת. גורביץ' הוא הקוסם הגדול של התיאטרון הלירי המתוחכם והמודע לעצמו...את האגדה המופלאה הזו מעביר גורביץ' בעזרת הצוות המיומן והמגובש בחאן. כולם מצויינים... תיאטרון חכם, עמוק ואיכותי ביותר, שמותיר אחריו המון חומר למחשבה והרהורים על החיים הצגה פשוט נפלאה."
-- שי בר-יעקב, ידיעות אחרונות
"מרטיט את הלב. מיקי גורביץ' מחייה עולם קסום, שמתחיל בהכרזה שזה תיאטרון, ולא מציאות. אח"כ מערב בין השניים, מפרק חלק מהסיפור האנושי למרכיביו, כדי לצרפם לסוף בו יירד המסך, והקהל, השחקנים ודמויות מתעוררים מתוך חלום. והרגע היפה ביותר הוא כשאף אחד לא יודע מ י נמצא בחלום של מי... כל אחד ואחת בלהקה אחראים לתצריף הפשוט והמקסים הזה. המוסיקה של יוני רכטר. אשמח מאוד אם תצא בדיסק שיוכל לשמר בבית את האוירה של החן הבימתי הזה."
-- מיכאל הנדלזלץ, הארץ
"מסע חלום את הסיפור הפנטסטי שרקח, מביים גורביץ' כקוסם השולף הפתעות מכובעו.... גורביץ' בשיאו כשהוא מעצב את המשחק המופלא של שחקני הלהקה שלו...להקה נדירה בנוף התיאטרון הישראלי... הצגה שמעשירה את חווית התיאטרון ובהישג נוסף בשרשרת הישגיהם של מיקי גורביץ' ו להקת החאן... מוסיקה קסומה של יוני רכטר... מסע חלום שספק אם נגנז גם אחרי שמתעוררים ממנו עם השיר האחרון"
-- צבי גורן, הבמה
 jerusalem-muni-logoculture-sport-logokeren-logo
Designed by Kinammon | Site by Kolisot