הלילה השנים-עשר | תיאטרון החאן

2017

2016

1970

המאה-19

תקופת תיאטרון החובבים

טקס הפתיחהרכישה מהירה אזור אישי למנויים

הלילה השנים-עשר

Video

2010 - חדשות - תמונות מחדר החזרות של "הלילה השנים עשר"

2011 - חדשות - בכורה חגיגית של "הלילה השנים עשר"

מאת ויליאם שייקספיר

שנת 2010

מן הקומדיות הידועות והמענגות ביותר של שקספיר.

שני תאומים, שספינתם נשברת נקלעים לחוף איליריה, ארץ המוסיקה הקסומה, ולמערבולת של אהבה וקנאה. זוהי קומדיה לירית, בעלת רבדים רבים, דמויות רבות ומגוונות, נלעגות כמו  מלווליו, משרתה הנפוח של אוליביה ונוגעות ללב כמו ויולה, הנערה שנאלצת להתחפש לנערכדי להגן על תומתה.
תכניה דיגיטלית
משתתפים: ארז שפריר, אריאל וולף, איתי זבולון, ניר רון, נילי רוגל, עירית פשטן, שמרית לוסטיג, לירון ברנס, ויטלי פרידלנד, יהויכין פרידלנדר

בימוי: אודי בן משה
תרגום: אהוד מנור
תפאורה: מיקי בן-כנען
תלבושות: פולינה אדמוב
תאורה: רוני כהן
מוסיקה: יוסף ברדנשווילי

Video
 
 זכתה בשלושה פרסי התיאטרון הישראלי לשנת 2010ארז שפריר - ההופעה הטובה ביותר של שחקן בתפקיד משנהיוסף ברדנשווילי - יוצר בתחום המוסיקה לתיאטרוןפולינה אדמוב - עיצוב התלבושות הטוב של השנה 
מתוך הביקורות
"המון אהבה וגם שיגעון זורמים מהבמה של תיאטרון החאן בהפקה החדשה של 'הלילה השנים עשר' שיצר הבמאי אודי בן משה... מעל לכל ניצב ניר רון המופלא בתפקיד מלווליו, סוכן הבית הנפוח והמלא מעצמו. רק בשבילו כדאי להיכנס לאוטו ולנסוע עד ירושלים בליל חורף קר. תאמינו לי. זה כדאי. (חמישה כוכבים)"
-- שי בר-יעקב, ידיעות אחרונות
"הפנינה של ההצגה... היא עיצוב דמות פסטה השוטה, כמוביל ההצגה, וביצועו רב ההשראה והבגרות של יהויכין פרידלנדר, בסיוע המוזיקה היפיפיה של יוסף ברנדשווילי. אלה משרים קסם על ההצגה ומקנים לה את נופך הפיוט והרומנטיקה, שבלעדיהם אי אפשר."
-- מיכאל הנדלזלץ, הארץ
"על ההצגה החדשה של תיאטרון החאן אפשר רק לברך במילים: ברוך שובך אלינו, שקספיר! ... תרגום מופלא של אהוד מנור ז"ל... תפאורה נהדרת של מיקי בן כנען... המוזיקה של יוסף ברדנשווילי שהעלתה בי זכרונות נעימים, פתחה אשנבים, והשתתפה במתרחש, מהצד, בקריצה, בליטוף. על הבימוי של אודי בן משה ראוי לומר שמדובר בהישג נפלא... אין כמעט מילים שיכולות לתאר את הנסים והנפלאות הקומיים של ארז שפריר כסר טובי בלץ' ובן-זוגו לירון ברנס כסר אנדרו אגצ'יק... נילי רוגל הייתה נהדרת, אמיתית, דו-משמעית במדויק בתפקיד ויולה... לסיכום, בקיצור ולעניין, לכו ותתאהבו גם אתם בחגיגית 'הלילה השנים-עשר' של החאן."
-- צבי גורן, הבמה
 jerusalem-muni-logoculture-sport-logokeren-logo
Designed by Kinammon | Site by Kolisot