אותלו | תיאטרון החאן

2017

2016

1970

המאה-19

תקופת תיאטרון החובבים

טקס הפתיחהרכישה מהירה אזור אישי למנויים

אותלו

Video

קטעי וידאו נוספים

תמונות נוספות

מאת ויליאם שייקספיר

שנת 2007

מחזהו הגדול של שקספיר על אהבתו של מפקד צבאי מהולל, אותלו, לדסדמונה. על שנאתו של שלישו, יגו. ועל החורבן שמותירה אחריה "המפלצת ירוקת העין" - הקנאה. תרגומו של ניסים אלוני למחזה, חושף במחזה רבדים שהתרגומים המסורתיים יותר מכסים, ומאפשר לקהל מגע רענן וחדש עם יצירה קלאסית.
תכניה דיגיטלית
משתתפים: אריה צ’רנר, אודי רוטשילד, ניר רון, נילי רוגל, שמרית לוסטיג, דאנה איבגי, ויטלי פרידלנד, יהויכין פרידלנדר, יואב היימן, יוסי עיני

בימוי: מיכאל גורביץ’
תרגום: נסים אלוני
תפאורה: סבטלנה ברגר
תלבושות: דליה פן
תאורה: רוני כהן
מוסיקה: יובל שפריר

Video

כתבות וראיונות

מתוך הביקורות
"אותלו של תיאטרון החאן היא ביצוע מצוין למחזה שייקספירי מופלא, ובוודאי אחת ההצגות המוצלחות בעונה הנוכחית... מיכאל גורביץ, מהיוצרים הנפלאים ביותר שלנו... בכל הנוגע למשחק , ההפקה הנוכחית מעלה סטנדרטים גבוהים ביותר..."
-- מרט פרחמובסקי, ידיעות תל אביב
"הצגה קולחת ומותחת...הפקה עם עוצמה"
-- שי בר יעקב, ידיעות אחרונות
"החאן הופך את 'אותלו' לתובנה שאין ממנה פתח מילוט... הטרגדיה השקספירית הגיעה בביצוע הזה למדרגה של יצירת מופת בפני עצמה... יוסי עיני לבש את יאגו עד שהיה יאגו... יאגו חד פעמי... אריה צ'רנר הקנה לרגעי השבירה של אותלו במערכה הרביעית עוצמה של הרס שמעטים בלבד הצליחו אי פעם להביע על במה במקומותינו"
-- אריאל הירשפלד, הארץ
"שמרית לוסטיג מרשימה בתפקיד דסדמונה, בקסם גדול ובכריזמה לא מבוטלת. כשהיא מחבקת את אותלו קשה לפקפק באהבתה. אודי רוטשילד (קאסיו) יואב היימן (רודריגו) ניר רון (לודוביקו) ונילי רוגל (ביאנקה) עושים עבודה ראויה לציון"
-- איתן בר יוסף, עכבר העיר
"דאנה אבגי מרתקת ומרגשת בעצמת הזעם וההכרה בחלקה בפשע... ניר רון ויהויכין פרידלנדר הוותיקים יחד עם צעירי הלהקה נילי רוגל וויטלי פרידלנד משלימים היטב את צוות השחקנים שעושים את ההצגה הזאת לעוד הישג של התיאטרון שלהם"
-- צבי גורן, הבמה
 jerusalem-muni-logoculture-sport-logokeren-logo
Designed by Kinammon | Site by Kolisot